Киев °C

Ваш Собственный Корреспондент

Последние новости

10:00
Тулси Габбард лишила допуска к секретной информации 37 сотрудников разведки США
03:47
Защитник природы и заводчик носорогов обвинен в контрабанде на миллионы долларов
10:00
Революция в образовании: искусственный интеллект трансформирует начальную школу
03:44
«Кетаминовая королева» признает вину в деле о смерти Мэттью Перри
09:30
Soho House: Возвращение в частные руки за $2,7 млрд
03:01
Meta под следствием за «чувственные» беседы ИИ-чата с детьми
09:00
Феномен Shein: рекордный рост продаж превышает все ожидания
03:10
Европейские лидеры объединяются в поддержку Зеленского перед встречей с Трампом
09:30
Африканский союз против искажений карты Меркатора
03:17
Трамп заявил о "гарантиях" Си Цзиньпина по невторжению в Тайвань, пока он президент
10:00
Калифорния готовит контрудар по Техасу
03:58
Международный договор против пластикового загрязнения провален
09:30
Июльский скачок оптовых цен в США превысил все прогнозы
03:43
Верховный суд Южной Кореи: песня "Baby Shark" не плагиат
10:00
Банда подростков терроризировала голливудских звёзд: арестованы грабители дома Брэда Питта
03:50
Китайский бизнесмен рискует пятью годами тюрьмы за незаконный экспорт редких рептилий
09:00
Белый дом впервые в истории примет турнир UFC в честь 250-летия США
02:54
Инфляция в США подаёт тревожные сигналы
10:00
Nvidia и AMD будут платить США за доступ к китайскому рынку
03:51
AOL прекращает услуги коммутируемого интернета
09:00
Метеорит старше Земли упал на дом в Джорджии
03:10
Американский охотник погиб от атаки буйвола в ЮАР
10:30
США увеличили награду за арест Мадуро до $50 млн
04:32
Итальянцы бойкотируют частные пляжи из-за растущих цен
09:30
В Гонконге арестованы одиннадцать домработниц по делу о незаконных абортах
03:43
Джина Карано и Disney урегулировали спор
10:00
Трамп требует отставки главы Intel за связи с Китаем
03:48
Реформа пенсионной системы США: крипта пенсионерам?
09:30
Италия одобрила строительство самого длинного в мире подвесного моста на Сицилию
03:25
Apple добавит ещё $100 млрд инвестиций в США на под давлением Трампа
10:00
Большой Барьерный риф переживает беспрецедентную экологическую катастрофу
03:57
РФК-младший прекращает финансирование мРНК-вакцин
09:30
Жаиру Болсонару арестован, угрозы Трампа не помогли
03:26
Спор о «Большой русалке» в Дании: сносить ли культурное наследие?
10:00
SpaceX успешно доставила международный экипаж на МКС за рекордные 15 часов
Больше новостей
СобКор » Главная » Британці повідомили про ще одну жертву росіян, отруївших Скрипалів

Британці повідомили про ще одну жертву росіян, отруївших Скрипалів

Главная / Мир
754
0
Британська поліція назвала імена підозрюваних: Олександр Петров та Руслан Бошіров.

Поліція проводить повторне розслідування спроби вбивства росіянина Глушкова. Британці розглядають версію про те, що він, як і Скрипалі, став жертвою професійних убивць із РФ, пише Собкор.

Британські слідчі вважають, що друга покійного Бориса Березовського - Миколу Глушкова, також могли вбити "два загадкових чоловіка з Москви". Про це повідомив журналіст The Guardian Люк Хардінг.

Микола Глушков був знайдений задушеним в своєму будинку в Лондоні в березні 2018 року.

"Поліцейські опрацьовують версію про те, що Глушков, як і Скрипалі, міг стати жертвою професійного вбивці або вбивць, яких підіслали російські спецслужби", - пише журналіст.

Згідно його даних, британці в рамках слідчих дій повторно розглядають передбачувану спробу замаху на Глушкова на початку листопада 2013 року, через півроку після того, як він публічно звинуватив Москву у вбивстві Березовського.

Тоді Глушков розповідав друзям, що в аеропорту Схіпхол в Нідерландах познайомився з двома російськими чоловіками і знову зіткнувся з ними під час поїздки в Брістоль, коли він перебував у Гранд-готелі на Брод-стріт.

Глушков описав подію співробітнику швидкої допомоги Кейт Карру. Він розповів, що росіяни підійшли до нього і купили в барі готелю пляшку шампанського. Він погодився з ними випити, хоча і не знав їх.

Швидку викликали в готель наступного ранку через "непритомність".



"Я знайшов Миколу на підлозі його кімнати в готелі. Він не тримався на ногах, і, здавалося, його трохи трясло. Ми посадили його на ліжко. Я запитав, що сталося. Він розповів, що напередодні ввечері він і двоє росіян разом пили шампанське. Він відійшов в туалет і після повернення випив ще шампанського. Наступне, що він пам'ятав, це як він вранці прокинувся на килимі. У нього на обличчі і на грудях були садна від килима", - розповів медик.

Глушков вважав, що його отруїли. Він пояснив, що міг стати жертвою через дружбу з Березовським, але двоє присутніх в кімнаті констеблів поставилися до його слів скептично, розповів Карр.

Він додав: "Не думаю, що в той момент хтось хоч трохи повірив в те, що він говорив. Микола мені сказав: "Мені щось дали. Я не знаю що".

Глушков, за словами медика, був в ясному розумі, але свідчення електрокардіограми були дивними. "Вона показала дуже незвичайний серцевий ритм. Мені відомо 16 з них, але цей я не розпізнав. Він був нерівний і швидкий. Занадто швидкий для того, хто знаходиться в спокої", - сказав Карр.

У поліції підтвердили, що виїжджали в готель в зв'язку з "підозрілим інцидентом", але звинувачень пред'явлено не було. Глушков, судячи з всього, відмовився співпрацювати з владою, пише журналіст The Guardian.

Нагадаємо, Британія впевнена в причетності Росії до отруєння Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. Тижнем раніше в отруєнні Скрипалів звинуватили росіян Олександра Петрова і Руслана Бошірова.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

0 комментариев

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.