Киев °C

Ваш Собственный Корреспондент

Последние новости

10:30
Маск назвал налоговый законопроект Трампа «отвратительной мерзостью»
04:24
СБУ взяла ответственность за подводную атаку на Крымский мост
09:30
Возвращение консерваторов к власти в Польше
03:14
Джокович остановил амбиции Норри на Ролан Гаррос
10:00
Массовая стрельба на вечеринке в Северной Каролине: один погибший, 11 раненых
04:09
Грета Тунберг присоединилась к флотилии солидарности с Газой
09:30
Пожизненное за продажу собственной дочери: трагедия, потрясшая ЮАР
03:25
Президентские выборы в Польше: борьба за будущее страны
12:00
Имане Хелиф должна пройти тест на пол для участия в турнирах World Boxing
05:46
Макрон предупреждает о рисках для западного авторитета и призывает к новым альянсам
10:30
Трамп отговаривает Израиль от атаки на Иран... потому что "сделка близка"
04:44
Трамп устанавливает рекордные квоты на аресты иммигрантов
09:30
Илон Маск открыто критикует президентский законопроект о налогах
03:25
Словакия разрешила продажу медвежатины
10:30
Продажи Tesla в Европе продолжают падать
04:38
Франция делает исторический шаг к легализации эвтаназии
09:00
Союзники снимают ограничения на дальность оружия для Украины
02:54
В Британии цены на стейки и свежие продукты растут четвертый месяц
09:30
Легендарная Ferrari Шумахера продана за рекордную сумму
03:43
Трамп продлевает переговоры с ЕС: торговая дипломатия на грани
09:30
В Токио  арестованы четверо якудза, но не за бандитизм
03:16
Брюгге просит туристов перестать красть средневековые булыжники
10:00
Во Франции арестованы 55 членов Telegram-сети педофилов
04:01
Трамп уволит почти всех сотрудников Совета национальной безопасности США
09:30
Вашингтон против Калифорнии: борьба за будущее автомобильной индустрии
03:23
Конец эпохи пенни: США прекращают чеканку мелких монет
10:00
Великобритания раскрыла масштабную кибероперацию РФ против помощи Украине
04:05
Ядерные переговоры Ирана с США в тупике из-за урана
10:00
В Мехико вооружёнными мотоциклистами убит помощник мэра
03:59
Тарифы Трампа перенаправляют китайские вейпы на британский рынок
09:30
США выплатят $5 млн семье Эшли Бэббит, погибшей во время событий 6 января
03:17
Трамп и Путин поболтали по телефону: последний отказался от прекращения огня
10:00
Трампу не нравится, что iPhone не производят в США
03:53
Индия и Пакистан заявили каждый о своей победе
11:00
Убийство в прямом эфире мексиканской бьюти-блогера потрясло страну
Больше новостей
СобКор » Здоровье » Як не втратити зір при роботі за ноутбуком та ПК

Як не втратити зір при роботі за ноутбуком та ПК

Здоровье
1 309
0
Як не втратити зір при роботі за ноутбуком та ПК
Ми живемо в той час, коли сильний вплив на зір неминучий.

Практично будь-яка офісна робота пов’язана з використанням комп’ютера, більш того, ми дивимося на екран будинку, і навіть в дорозі, використовуючи смартфон. Про це пише СобКор.нет

Здоровий зір вкрай важливо для кожної людини. Які ж головні причини тих проблем, з якими стикаються люди, які багато часу проводять за монітором

Для початку звернемо увагу на те, що при роботі за комп’ютером відбувається напруження одних і тих же очних м’язів. Це пов’язано з тим, що погляд фокусується виключно на те, що ми бачимо поблизу, те ж відбувається і при читанні. Не відбувається чергування «близько-далі», людина не дивиться по сторонах. Все це означає, що різні групи м’язів не задіюються, навантаження лягає довгий час на одну і ту ж групу очних м’язів. Це приносить шкоду. На жаль, працюючи за комп’ютером, ми моргаємо в чотири рази рідше, ніж зазвичай. При відсутності навантаження на очі людина моргає близько двадцяти п’яти разів на хвилину. Це природно, оскільки при морганнях відбувається зволоження рогівки, стабілізація слізної плівки, а крім цього мозок як би перезавантажується в цей момент. Внаслідок того, що людина моргає рідше при роботі за комп’ютером, рогівка ока пересихає, а також сповільнюється робота мозку.

Нехай сучасні комп’ютери та вдосконалені, проте екран — це в будь-якому випадку те ж, що яскрава лампа, світло якої спрямоване в очі людині. Після восьмигодинного робочого дня очі можуть червоніти, хворіти, навіть сльозитися. Саме виділення сліз є ні чим іншим, як самостійним захистом очей, компенсація зволоження, які очі недоотримали. На тлі всієї шкоди, що людина, яка працює за комп’ютером, отримує, існують певні правила. Це своєрідні норми, яких потрібно дотримуватися, якщо робота безпосередньо пов’язана з перебуванням перед монітором. По-перше, варто дотримуватися відстань, на якій очі знаходяться відносно монітора. Це відстань — не менше шістдесяти сантиметрів. По-друге, кожну годину потрібно робити перерву в середньому на десять хвилин. Під час перерви бажано дивитися вдалину, змінювати фокус, можна робити гімнастику для очей, розслабляти очі. Якщо навантаження безперервне протягом ста двадцяти хвилин, перерва, відповідно, збільшується і становитиме п’ятнадцять хвилин.


Так зі збільшенням часу перебування за комп’ютером, варто збільшувати і час перерви. Важливо й те, щоб монітор був оснащений антибліковим покриттям, а також щоб на нього не потрапляло яскраве світло лампи або сонця. Існують спеціальні захисні окуляри для роботи за комп’ютером. Їх лінзи мають спеціальне покриття, воно забезпечує комфорт для очей при роботі за монітором. Якщо робота за комп’ютером тривала, рекомендується вдатися до допомоги крапель. Однак не варто вибирати краплі самостійно: краще звернутися до фахівця за порадою.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

0 комментариев

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.