Про це пише СобКор.
Всі системи нашого організму пов’язані між собою. Тому депресія може свідчити про хронічне захворювання того чи іншого органу. Часто причиною психозу або апатії частково є проблеми з печінкою, жовчним або зі шлунком.
Коливання настрою може викликати низький рівень цукру в крові, це пояснюється тим, що дефіцит глюкози відбивається на роботі мозку, а також призводить до браку дуже важливого «гормону щастя».
Читайте також: Лікарі пояснили, чим може нашкодити квашена капуста
Поширена причина порушення психоемоційного стану людини – порушення роботи щитоподібної залози, в якій виробляються необхідні для життєдіяльності та підтримки нормального стану гормони.
«Депресія може проявитися у вигляді побічного ефекту під час прийому деяких лікарських препаратів. Уважно прочитайте аркуш-вкладиш препарату, який ви п’єте і якщо там вказані подібні побічні ефекти – проконсультуйтеся з лікарем, чи можна замінити цей препарат на менш агресивний», — порадили фахівці.
Важливо також пам’ятати, що шкідливі звички, особливо алкоголь, яким іноді «лікуються» під час поганого настрою, згубно впливає на нервову систему і з часом може спровокувати депресивний стан.