Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Олімпіада-2020: Україна показала найгірший результат в своїй історії
DataLife Engine > Спорт > Олімпіада-2020: Україна показала найгірший результат в своїй історії

Олімпіада-2020: Україна показала найгірший результат в своїй історії

Єдине "золото" здобув Жан Беленюк.

У Токіо добігли кінця літні Олімпійські ігри-2020. Попри велику кількість яскравих емоцій для українських вболівальників, результат важко назвати хорошим. В загальнокомандному медальному заліку Україна посіла 44-те місце, повідомляє СобКор.

Українські спортсмени везуть на Батьківщину 19 медалей: 1 золоту, 6 срібних і 12 бронзових. Єдине "золото" завоював Жан Беленюк у греко-римській боротьбі (до 87 кг).

Україну на Олімпіаді в Токіо представляли 157 спортсменів у 29 видах спорту.

Варто зазначити, що за кількістю медалей Україна – на 16-му місці. Проте, більш важливий показник – ґатунок медалей. Через нього у традиційному рейтингу Україна лише на 44 позиції.

Варто зазначити, що спортсмени здобули найменше золотих медалей в історії виступів України на літніх Олімпіадах. Так, у 2000 році з Сіднею привезли 3 золота і загалом 23 медалі, а на невдалій Олімпіаді в Ріо – 2 золота та лише 11 нагород.

Читайте також: Стало відомо, скільки заробляють в Instagram зірки

Найуспішнішою вважається Олімпіада в Атланті 1996 року. Тоді спортсмени здобули 9 золотих медалей та 23 загалом. Тоді Україна була на 9 місці в загальному медальному заліку.Вернуться назад