DataLife Engine > Спорт > Українські біатлоністки посіли восьме місце в Італії

Українські біатлоністки посіли восьме місце в Італії

Жіноча збірна України посіла 8-ме місце в естафеті 4х6 кілометрів на другому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в Гогфільцені (Австрія).

Про це пише СобКор.

Анастасія Меркушина передала естафету п'ятою, Віта Семеренко - дев'ятою, Валя Семеренко дванадцятою відправила на дистанцію Олену Підгрушну, яка фінішувала восьмою.

Українська четвірка відстала від лідера збірної Італії на 2 хвилини 11,9 секунди, використавши 9 додаткових патронів на восьми вогневих рубежах.

Срібними призерами стали біатлоністки Швеції. Бронзові нагороди виграла команда Франції.

Завершить австрійський етап Кубка світу чоловіча естафета 4х7,5 км, яка розпочнеться о 15.00 за київським часом. Україну представлятимуть Артем Тищенко, Артем Прима, Сергій Семенов та Дмитро Підручний.