DataLife Engine > Спорт > Визначився останній учасник півфіналу Ліги націй УЄФА

Визначився останній учасник півфіналу Ліги націй УЄФА

Збірна Нідерландів стала останнім учасником півфіналу Ліги націй УЄФА.

Про це пише видання СобКор.нет

Голландці повторили вчорашній подвиг Швейцарії, відігравшись з рахунку 0: 2 у виїзному матчі з Німеччиною. Німці вже до 20-й хвилині забили два голи, в подальшому господарі були набагато ближче до третього голу, ніж Нідерланди до відновлення інтриги, але команда Йоахіма Льова загубила декілька відмінних моментів і дала надію «Помаранчевим» на камбек.

На 85-й хвилині форвард «Севільї» Квінсі Промес ударом з лінії штрафного скоротив відставання до мінімуму, а в компенсований час захисник «Ліверпуля» Вірджіл Ван Дейк зрівняв рахунок і вирвав з рук Франції путівку в плей-офф Ліги націй.

Таким чином, за перемогу в першому розіграші Ліги націй УЄФА влітку 2019 року в Португалії посперечаються збірні Англії, Португалії, Швейцарії та Нідерландів.

Ліга А

Німеччина - Нідерланди 2: 2
Голи: Вернер, 9, Сані, 20 - Промес, 85, Ван Дейк, 90 + 1

Турнірна таблиця: Нідерланди - 7, Франція - 7, Німеччина - 2.

Ліга B

Данія - Ірландія 0: 0

Турнірна таблиця: Данія - 8, Уельс - 6, Ірландія - 2.

Чехія - Словаччина 1: 0
Гол: Шик, 32

Турнірна таблиця: Україна - 9, Чехія - 6, Словаччина - 3.

Ліга C

Болгарія - Словенія 1: 1
Голи: Іванов, 68 - Заєць, 75

Кіпр - Норвегія 0: 2
Голи: Камара, 36, 48

Турнірна таблиця: Норвегія - 13, Болгарія - 11, Кіпр - 5, Словенія - 3.

Ліга D

Македонія - Гібралтар 4: 0
Голи: Барді, 27, Нестеровський, 67, 80, Трайковскі, 90

Ліхтенштейн - Вірменія 2: 2
Голи: Бюхель, 44, Хаслер, 47 - Адамян, 9, Карапетян, 85

Турнірна таблиця: Македонія - 15, Вірменія - 10, Гібралтар - 6, Ліхтенштейн - 4.