DataLife Engine > Спорт > Українська тенісистка пробилася в фінал Підсумкового турніру WTA

Українська тенісистка пробилася в фінал Підсумкового турніру WTA

Перша ракетка України Еліна Світоліна в трьохсетовому трилері обіграла Кікі Бертенс і пробилася у фінал Підсумкового турніру WTA.

Тенісистки провели на корті 2 години і 42 хвилин і зіграли 225 розіграшів. По ходу матчу Світоліна постійно була ближче до перемоги, а тому закономірно, що путівка у фінал дісталася саме їй.

Вирішальний момент першого сету стався за рахунку 6: 5 - Світоліна зачепилася за подачу Бертенс і на подвійному сет-болі дочекалася від суперниці подвійної помилки, пише видання СобКор.нет

У другій партії Світоліна поступалася 0: 2, але при рахунку 4: 5 на прийомі відіграла потрійний сет-бол. На тайбрейку Еліна повела 2: 0, проте Бертенс перехопила ініціативу і зрівняла рахунок.

У вирішальному сеті Світоліна виграла стартовий обмін брейками і повела 3: 1. У десятому геймі Бертенс спробувала повернутися в гру, але в своїх агресивних атаках допустила кілька неточностей. Еліна дісталася до матч-бола і відмінним випадом закрила гру на свою користь.

На шляху до найбільшого фіналу в кар'єрі Світоліна подала 3 ейси, допустила 2 подвійні помилки, реалізувала 5 з 8 брейк-поінтів, зробила 12 віннерсів при 36 невимушених помилках.

У фіналі Підсумкового турніру Еліна Світоліна зіграє з переможницею матчу між Слоан Стівенс і Кароліна Плішкова.

Кікі Бертенс (Нідерланди) - Еліна Світоліна (Україна) - 5: 7, 7: 6, 4: 6