DataLife Engine > Спорт > Райкконен сенсаційно виграв Гран-прі США

Райкконен сенсаційно виграв Гран-прі США

Пілот Формули-1, фінський гонщик Кімі Райкконен ("Феррарі") сенсаційно виграв Гран-прі США, здобувши свою першу з 2013 року перемогу.

Лідер чемпіонату – британець Льюїс Хемілтон з команди "Мерседес" – фінішував лише третім, а другим став гонщик "Ред Булл" Макс Ферстаппен.

Підсумки Гран-прі США:

Після Гран-прі США лідером індивідуального заліку залишився Льюїс Хемілтон (346 очок), другий - Себастьян Феттель (276), а замикає трійку лідерів Кімі Райкконен (221).

Нагадаємо, Кімі Райкконен з наступного сезону буде виступати в команді Sauber.

Sauber підпише з Райкконеном незвичайний контракт. Згідно умов угоди, після виходу на пенсію Кімі увійде до складу керівництва команди і отримає частку акцій.

Як повідомляє Sky Sports, Ferrari прийняла остаточне рішення попрощатися зі своїм основним пілотом. За інформацією видання, на місце Райкконена прийде пілот Sauber Шарль Леклер.

У свою чергу, 38-річний Кімі Райкконен підпише контракт з Sauber строком на два сезони. Зазначимо, що Райкконен дебютував в цій команді.

В Sauber вже офіційно підтвердили контракт з Райкконеном.

"Підписання контракту з Кімі Райкконеном на роль основного пілота – ключовий момент для нашої команди і важливий наступний крок до поставленої мети – впевненого прогресу в найближчому майбутньому.