DataLife Engine > Спорт > Огляд футбольного матчу Україна-Італія

Огляд футбольного матчу Україна-Італія

Збірна України з футболу зіграла внічию 1: 1 з командою Італії в товариському матчі, який відбувся в середу ввечері в Генуї.

Про це пише видання СобКор.нет

У першому таймі команди голів не забили. На 55-й хвилині господарі відкрили рахунок після голу півзахисника "Ювентуса" Федеріко Бернардескі. Але вже на 62-й хвилині українці відігралися зусиллями гравця бельгійського "Генка" Руслана Малиновського.

Таким чином, Україна вдруге в історії зуміла зіграти внічию з Італією, ще шість матчів українці програли супернику.

За останній рік команда Андрія Шевченка не програла жодного з семи матчів, перемігши в п'яти з них. Останнього разу українці програли Хорватії в заключному матчі відбору на ЧС-2018.

16 жовтня збірна України зіграє в Харкові з Чехією третій матч першого етапу Ліги націй УЄФА. Після перемог на виїзді над Чехією і вдома над Словаччиною українці одноосібно очолюють свою групу В1 другого за силою дивізіону цього нового турніру, що дає додаткову можливість потрапити на чемпіонат Європи 2020 року.