DataLife Engine > Спорт > Огляд видовищного матчу "Барселона" - "Тоттенгем"

Огляд видовищного матчу "Барселона" - "Тоттенгем"

Гарний матч видали в Лондоні "Тоттенхем" і "Барселона". Команди надали прекрасне видовище для вболівальників, що зібралися на "Уемблі" і біля телеекранів.

Однак хеппі-енд очікував тільки одного з суперників. І цим щасливчиком став більш досвідчений і майстерний. "Барселона" здорово розпочала та закінчила рівно так само, пише видання СобКор.нет

На 2-й хвилині Коутиньо відкрив рахунок, а на 90-й Мессі оформив дубль і встановив остаточні цифри на табло - 2: 4. Атакуюча гра команд і особливо "Барси" в цей вечір просто заворожувала.

В обох випадках, коли Мессі вражав ворота Льоріса, йому асистував відразу кілька людей. Формально гольовий пас віддавав Альба, але м'яч приходив до капітана тільки після того, як партнери хитро пропускали його, вводячи опонентів в оману. Спочатку це зробили Суарес і Коутиньо, потім - тільки Луїс. Голи вийшли на диво.

Але найкрасивіший м'яч не тільки цієї гри, але і, можливо, всього туру, в активі Івана Ракитича. На 28-й хвилині хорват зробив рахунок 0: 2 розкішним дальнім ударом зльоту. Заради такого видовища точно не шкода витратити 90 хвилин.

"Барселона" ж отримала не тільки задоволення від футболу, але і дорогоцінні три очки. Тепер каталонці мають 6 балів в активі і продовжують лідирувати в групі В.