DataLife Engine > Спорт > Битва "Шахтару" з "Ліоном": огляд матчу

Битва "Шахтару" з "Ліоном": огляд матчу

Донецький «Шахтар» у другому турі групового етапу Ліги Чемпіонів поділив очки з «Ліоном» (2: 2).

«Шахтар» завдяки дублю Жуніора Мораеса до 70-ї хвилини вів 2: 0 і неодноразово міг забивати третій м'яч, але «гірники" не добили деморалізованого суперника, за що і були покарані. «Ліону» за дві хвилини зрівняв рахунок і повернувся в гру, пише СобКор.нет

Фінальні 20 хвилин стали чудовим прикладом відкритого футболу. «Ліон» і «Шахтар», немов боксери-важковаговики, методично обмінювалися ударами, і лише якимось дивом однієї з команд не вдалося забити переможний м'яч.

Брюно Женез ( «Ліон»): «У нас була перевага в два м'ячі. Все йшло добре: ми домінували, провели чудовий перший тайм. У другому ж трапився переломний момент, коли суперник почав створювати нам складності в тих зонах, де він найсильніше, - це останні 30 метрів до наших воріт ».

Паулу Фонсека ( «Шахтар»): «Задоволений, що повернулися в гру і зрівняли рахунок. У такі моменти не так вже й легко реабілітуватися, особливо без підтримки своїх уболівальників. Природно, незадоволений тим, що не забили третій м'яч. Але не слід забувати, що у «Шахтаря» теж було багато гольових моментів ».

23 жовтня «Шахтар» в Харкові в третьому турі групового етапу Ліги Чемпіонів зіграє з «Манчестер Сіті».