DataLife Engine > Фото > Стилісти показали, які джинси у моді цього літа. Фото

Стилісти показали, які джинси у моді цього літа. Фото

Джинси можуть стати родзинкою образу.

У будь-яку погоду та у будь-яку пору року джинси залишаються найзручнішим предметом одягу. Щоб залишатися на вістрі моди та виглядати стильно навіть в улюблених джинсах, варто дізнатися про те, які тенденції зараз панують у світі деніму. Стилісти дали поради, на які джинси варто звернути увагу, повідомляє СобКор.

Класичний кльош. Навіть ті, хто в минулому сезоні протестували проти повернення кльошу у моду, вже змирилися з тим, що дизайнери у захваті від цього фасону. Кльош пропонують носити під кросівки, човники чи босоніжки. Зверху можна вдягнути сорочку оверсайз чи водолазку.

Стилісти показали, які джинси у моді цього літа. Фото


Класичні прямі. Якщо не любите експериментувати, обирайте класику. Valentino не проти прямих моделей глибокого синього кольору.Світлі джинси. На подіумах чимало і світлих моделей. Наприклад, Alberta Ferretti пропонує обирати білі джинси з високою посадкою. Гарним доповненням стане оригінальний пояс.Кольорові джинси. Влітку кольорові джинси виглядають максимально органічно. Не варто зупинятися на моделях скіні. Оверсайз виглядає більш цікаво.Оригінальні форми. Джинси теж можуть бути ексцентричними. Це доводить бренд Mario Dice. Шукаючи аналоги, звертайте увагу на джинси високої посадки, оригінальний кльош та хвилеподібний поділ.Мікс фактур. Не менш цікаво виглядає асиметрична фактура. Чи джинси різних кольорів. Такий образ точно приверне до себе увагу.Читайте також: Літо-2021: яке взуття зараз у моді. Фото

Широкі джинси. Дизайнери не перестають захоплюватися естетикою хіпі. Такі мотиви є у Gucci та Etro. Широкі джинси із симетричними дірками – гаряче поєднання цього літа.

Вернуться назад