DataLife Engine > Фото > Светри, які остаточно вийшли з моди. Фото

Светри, які остаточно вийшли з моди. Фото

Для них є більш стильні альтернативи.

З кожним днем погода на вулиці стає все більш холодною. А отже, час розібрати гардероб, подивитися, які речі втратили актуальність та, можливо, подумати про купівлю нового теплого светра. А не помилитися з вибором допоможе інформація про зимовий одяг, який остаточно вийшов з моди, повідомляє СобКор.

Светр з мереживом. Модель знаходилася на піку популярності 5 років. Та зараз дизайнери відмовилися від мережива на користь мінімалізму.Светр з коротким рукавом. Функціональність такого варіанту знаходиться під сумнівом. Краще обрати безрукавку, або класичний светр, який повністю закриває руки.Довгий приталений светр. Зараз не модно повністю обтягувати фігуру. Позиції здали навіть джинси скіні. А ось легкий оверсайз актуальний як ніколи.Светр зі стразами. Дизайнери вже багато років намагаються пояснити, що стрази, камінці, дивні написи та малюнки здешевлюють образ. Замість яскравих вставок на одязі краще віддати перевагу оригінальним аксесуарам і прикрасам.Светр з хомутом. Так і светри далекі від елегантності. Крім того, вони виглядають прийнятно лише на дійсно струнких жінках з ідеальною поставою.Читайте також: Шанувальники назвали переможців People’s Choice Awards 2020

Светр тонкої в’язки. Краще обрати светр з об’ємною в’язкою та схематичними візерунками. А ось тонка в’язка і виглядає менш цікаво, і не так добре гріє.
Вернуться назад