DataLife Engine > Мир > Принц Гаррі та Меган Маркл втрачають довіру британців – дослідження

Принц Гаррі та Меган Маркл втрачають довіру британців – дослідження

Вони не в захваті від подружжя.

Міжнародна компанія YouGov провела дослідження та дізналася, як британці ставляться до членів своєї королівської родини. Опитування вона проводить щороку. І згідно з останніми результатами, дехто втратив довіру та любов свого народу, повідомляє СобКор.

Найтепліші почуття у британців викликає власне королева Єлизавета II. 71% респондентів ставляться до неї позитивно. Великою повагою також користуються принц Вільям (80%) та Кейт Міддлтон (76%). Цікаво, що їх показники щороку зростають.

А от у принца Гаррі та Меган Маркл шанувальників серед британців стає все менше. Після того, як подружжя переїхало до Сполучених Штатів, їх популярність почала стрімко падати. Наразі принцу довіряє 48% опитаних, а Меган Маркл – всього 33%. Ані благодійність, ані випуск біографічної книги цього не змінили.

Читайте також: Кейт Міддлтон визнали найстильнішою зіркою в Інстаграмі. Фото

Втім, вони не єдині «вигнанці» в серцях британців. Лише 28% підтримки має принц Чарльз. Принц Ендрю теж далеко не фаворит суспільства. Він має найгірші показники. І все через секс-скандал, який зіпсував йому популярність.Вернуться назад