Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Зеленський назвав основні вимоги до РФ
DataLife Engine > Главная / Политика > Зеленський назвав основні вимоги до РФ

Зеленський назвав основні вимоги до РФ

Зеленський назвав основні вимоги до РФ
Російська Федерація має повернути тимчасово окупований Крим та виплатити Україні репарації.

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі виконавчих директорів озвучив головні вимоги до Російської Федерації. Росія має повернутися до кордонів до 24 лютого та повернути Україні окупований Крим, повідомляє СобКор.

Зеленський не очікує, що ці вимоги будуть виконані в результаті мирних обговорень. Попри те що переговорні групи продовжують працювати, президент не дуже вірить в такі переговори.

Зеленський також заявив, що після закінчення бойових дій відновлювати Україну будуть як Росія, так і європейські країни.

Читайте також: Зеленський претендує на звання найбільш впливової людини у світі

Російська Федерація ж має виплачувати репарації (виплати уряду однієї країни уряду іншої, як компенсацію за шкоду, завдану під час війни).Вернуться назад