Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Bloomberg повідомляє про російські танки біля кордонів України
DataLife Engine > Главная / Политика > Bloomberg повідомляє про російські танки біля кордонів України

Bloomberg повідомляє про російські танки біля кордонів України

Експерти заявляють, що дії спрямовані не на залякування.

Росія перекидає танки ближче до кордонів з Україною. Країни Заходу повідомляють про нарощування військової техніки поблизу України, повідомляє СобКор.

Видання Bloomberg з посиланням на звіт лондонської компанії Janes заявляє, що батальйон основних бойових танків Т-80У розмістили у Воронезькій області. Про це свідчать фотографії у соціальних мережах, що з'явилися 7 листопада. Ймовірно, танки їдуть на полігон Погоново, який знаходиться за 250 кілометрів від території України.

Оборонно-розвідувальна компанія Janes заявляє про ротацію танків та самохідної артилерії російської дивізії в Брянську і Курську області, що знаходяться на північ від України. Техніку перекидали 28-29 жовтня.

Спеціалісти відзначають, що нарощування сил відбувається приховано. Техніку перевозять елітні наземні підрозділи вночі. Вони впевнені, що дії спрямовані не на залякування, а на створення активної загрози.

Читайте також: Тисячі мігрантів на кордоні Білорусі та Польщі: очікують на загострення ситуації. Відео

Нагадаємо, у ЗСУ заявляють, що нарощування російської військової присутності немає. Раніше інформацію про війська біля кордонів України розповсюдили Washington Post.Вернуться назад