Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > Україна наближається до піку коронавірусу: очікуються 10 важких днів
DataLife Engine > Главная / Общество > Україна наближається до піку коронавірусу: очікуються 10 важких днів

Україна наближається до піку коронавірусу: очікуються 10 важких днів

Складний період триватиме приблизно 10 днів.

Вже наприкінці жовтня Україна вийде на пік захворюваності на коронавірус. Таку думку озвучив секретар РНБО Олексій Данілов. За його даними, вік почнеться 25 жовтня, повідомляє СобКор.

Данілов заявив, що найскладніший період чекає Україну наприкінці жовтня та на початку листопада. Він триватиме приблизно 10 днів. В цей час в лікарнях стаціонарно лікування проходитимуть 50-55 тисяч людей одномоментно. На думку секретаря РНБО, українська медична система готова до такого навантаження.

Данілов також попереджає про можливий дефіцит кисню. В України значно зросли потреби у кисню через штам "Дельта". Пацієнти, хворі цим штамом потребують значно більше кисню, ніж раніше. Якщо під час минулої хвилі на одну людину йшло 7-12 літрів кисню, то тепер необхідно 15-30 літрів.

Читайте також: Стало відомо, як в Україні перевірятимуть дотримання карантину

Зазначимо, що за останню добу виявили 11 288 нових хворих на коронавірус. 4 747 осіб госпіталізували. 219 осіб померли. Більшість госпіталізованих – це невакциновані громадяни.
Вернуться назад