Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > П'ять областей України можуть потрапити у "помаранчеву" зону карантину
DataLife Engine > Главная / Общество > П'ять областей України можуть потрапити у "помаранчеву" зону карантину

П'ять областей України можуть потрапити у "помаранчеву" зону карантину

Динаміка госпіталізації пацієнтів з коронавірусом зросла.

Міністерство охорони здоров'я оновило дані про епідеміологічну ситуацію в Україні. За інформацією МОЗу, станом на 26 вересня у "помаранчеву" зону адаптивного карантину можуть потрапити п'ять областей, повідомляє СобКор.

Мова йде про Дніпропетровську, Донецьку, Тернопільську та Черкаську області. До них також додалася Кіровоградська область. В цій області динаміка госпіталізації пацієнтів з коронавірусом зросла до 64,5%. При цьому цільовий показник – не більше 50%.

Нагадаємо, що в "помаранчевій" зоні карантину мають діяти обмеження "жовтої" зони карантину. Проте, місцева влада також може додавати певні обмеження на свій розсуд.

Читайте також: Стало відомо, скільки українці витрачають у Польщі

В "жовтій" зоні карантину забороняється робота шкіл, якщо провакциновано менше 80% працівників. Вводять обмеження на роботу закладів харчування, кінотеатрів, спортзалів та фітнес-центрів. Обмеження не поширюються на заклади, які обслуговують вакцинованих відвідувачів та мають 80% щеплених працівників.
Вернуться назад