DataLife Engine > Главная / Общество > "КиївПрайд 2021": як пройшов парад на підтримку ЛГБТ-спільноти

"КиївПрайд 2021": як пройшов парад на підтримку ЛГБТ-спільноти

У поліції заявили, що захід відбувся без порушень правопорядку.

У столиці України пройшов Марш рівності "КиївПрайд 2021". Майже 7 тисяч людей вийшли на вулиці Києва, щоб підтримати права ЛГБТ+ спільноти, повідомляє СобКор.

Активісти пройшли від Володимирської вулиці по бульвару Тараса Шевченка, вулицям Терещенківській та Льва Толстого до площі Льва Толстого.В поліції нарахували близько 2,5 тис. Учасників "Прайду". Правоохоронці заявляють, що захід відбувся без порушень правопорядку. працювала поліція діалогу, кінологи та вибухотехніки.Заходу намагалися зашкодити провокатори та дощ. Одна з противниць Прайду лягла на дорогу перед активістами і заявила, що учасники акції "розбещують дітей". Її відтягнули правоохоронці. Біля місця проведення заходу зібралися представники організацій "Правий сектор", "Традиція і порядок", "Християнський фронт".

Читайте також: Названо вакцину, яка найкраще захищає від тяжкого перебігу коронавірусу

У Марші рівності взяли участь західні дипломати. Зокрема, посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, посол Швеції Тобіас Тіберг та Нідерландів Йеннес де Мол. Вони привітали проведення Маршу в Києві.Вернуться назад