Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/classes/templates.class.php on line 243 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/user2955/sobkor.net/engine/modules/sitelogin.php on line 153 DataLife Engine > Версия для печати > В Україні зафіксували штам коронавірусу «Дельта», - в РНБО розповіли подробиці
DataLife Engine > Главная / Общество > В Україні зафіксували штам коронавірусу «Дельта», - в РНБО розповіли подробиці

В Україні зафіксували штам коронавірусу «Дельта», - в РНБО розповіли подробиці

Вірус завезли з Російської Федерації.

Світом продовжує розповсюджуватися один з найнебезпечніших штамів коронавірусу «Дельта». Як повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, хворі є вже і в Україні. Штам виявили у 66-річної жінки та 16-річного підлітка, як нещодавно повернулися з Росії, повідомляє СобКор.

Хворих госпіталізували до Олександрівської лікарні. Вони знаходяться в стабільному стані.

За словами Данілова, наразі в Україні працюють чотири лабораторії, які можуть розпізнавати новий штам. Дві з них – приватні. Проте, тестів для фіксування штаму в Україні немає. Тож довелося звернутися до ВООЗ.

Відомо, що через «Дельта» штам сьогодні провели засідання РНБО. В ньому брали участь вірусологи, провідні медики й учені. Вони мають визначити, чи вводити обовʼязкове ПЛР-тестування для людей, які приїжджають з Російської Федерації, Білорусі, Великобританії та Індії, де й отримала розповсюдження. Також розглядають повне припинення будь-якого сполучення з деякими країнами.

Читайте також: ЄС запровадив санкції проти оточення Лукашенко: хто під них потрапив

Нагадаємо, "Дельта" в 1,6 рази заразніший, ніж "Альфа", який вперше зафіксували у Великобританії. Єдиний спосіб захисту – вакцинація.Вернуться назад