DataLife Engine > Главная / Политика > Кабмін розглядає можливість посилити карантин

Кабмін розглядає можливість посилити карантин

Кабмін розглядає можливість посилити карантин
Наразі є два варіанти.

Кількість нових випадків коронавірусу в країні невпинно зростає. Так, 3 листопада в Україні встановлено черговий антирекорд. Хворобу виявили у 8899 пацієнтів. 157 осіб померли, а 5100 – подолали хворобу, повідомляє СобКор.

Хоче уряд в Україні довгий час послаблював критерії в країні для запровадження суворого карантину, відкладати розв'язання проблеми більше не можна. Адже вже скоро місць в лікарнях не вистачатиме і лікарям доведеться застосовувати алгоритми сортування пацієнтів.

Тому Кабінет міністрів намагається знайти вихід, який дозволить пригальмувати розповсюдження пандемії і не вбити при цьому малий бізнес. Як варіант, можуть ввести комендантську годину або повний локдаун на вихідних. Про це довідалися ЗМІ з джерел в Кабінеті міністрів і Офісі президента.

Читайте також: Перехворів у квітні: принц Вільям приховав позитивний тест на коронавірус

При цьому тих, хто буде порушувати карантинні норми, чекає штраф. Наразі ймовірність посилення карантину називають дуже високою. Нагадаємо, що до таких дій вже вдалися в Великобританії, Франції, Німеччині, Польщі та інших країнах.
Вернуться назад