DataLife Engine > Главная / Общество > Степанов попередив про наслідки постійного зростання кількості хворих на COVID-19

Степанов попередив про наслідки постійного зростання кількості хворих на COVID-19

Степанов попередив про наслідки постійного зростання кількості хворих на COVID-19
Кількість ліжок у лікарнях стрімко зменшується.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов провів щоденний брифінг, під час якого наголосив на катастрофічному стані з коронавірусом в Україні. Так, щодня додається 7,5-8 тисяч нових випадків цього інфекційного захворювання. Крім того, зростає кількість людей, які потребують госпіталізації до лікарень, повідомляє СобКор.

Проте, з такими темпами вже скоро лікарні не зможуть приймати хворих. Наразі в українських лікарняних закладах зайняті вже 26 593 ліжок для хворих на ковід. Крім того, на цьому тижні госпіталізації потребували на 3,5 тисячі пацієнтів більше, ніж на минулому. Отже, кількість місць стрімко зменшується.

Максим Степанов наголосив, що під час пандемії в Україні не поменшало хворих на серцево-судинні захворювання. Госпіталізації все ще потребують люди з інфарктами, інсультами та іншими серйозними захворюваннями.

А отже, кількість місць, які може виділити медична система для COVID-19 обмежена. А саме, встановлена межа - 52 тисячі ліжок загалом у країні. Це 30% від усього ліжкового фонду.

Читайте також: У Франції оголосили максимальний рівень терористичної загрози через серію нападів

Після того, як цей фонд буде вичерпано, лікарям доведеться застосовувати алгоритми щодо сортування і вибору пацієнтів, яких братимуть на лікування, а яких ні. А отже, кількість смертей зростатиме.
Вернуться назад