DataLife Engine > Главная / Политика > Зеленського збентежила статистика щодо коронавірусу

Зеленського збентежила статистика щодо коронавірусу

Зеленського збентежила статистика щодо коронавірусу
Дані про тих, хто вилікувався, можуть бути неточними.

В понеділок, 26 жовтня відбулася чергова селекторна нарада за участю президента Володимира Зеленського. Під час наради він запитав у міністра охорони здоров'я Максима Степанова, наскільки достовірною є статистика щодо кількості хворих на коронавірус та тих, хто вже одужав, повідомляє СобКор.

Президент гостро поставив це питання на нараді. В свою чергу Максим Степанов пояснив, що створення достовірної статистики ускладнене тим, що багато хворих лікуються вдома, на самоізоляції. Тож данні про їх одужання не завжди поступають до лікарень і міністерства.

Крім того, наразі не обов’язково мати негативний тест на коронавірус, щоб вважатися вилікуваним. Такі зміни у МОЗ внесли навесні.

На нараді обговорили проблему забезпечення лікарняних ліжок киснем. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив керівникам облдержадміністрацій звернути увагу на кількість кисню в лікарнях. Наразі найкращі показники за цим критерієм на Херсонщині (85%). Істоту нестачу кисню мають лікарні в Кіровоградській, Закарпатській, Хмельницькій, Полтавській, Житомирській та Вінницькій областях - 50%.

Читайте також: Архітектор переобладнав величезний паром у стильний будинок. Фото

Відомо, що на закупівлю кисню виділили 571 мільйон гривень, а до кисню підключено 16 тисяч ліжок.Вернуться назад