DataLife Engine > Главная / Общество > Послаблення карантину: що дозволять українцям з 5 червня

Послаблення карантину: що дозволять українцям з 5 червня

Про що необхідно знати українцям.

Сьогодні, 3 червня пройшло засідання Кабміну, під час якого обговорювали подальші етапи послаблення карантину. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час засідання розповів, що запрацює в Україні вже з 5 червня, повідомляє СобКор.

Так, вже з п’ятниці заклади громадського харчування зможуть повністю відновити роботи та почати годувати клієнтів у приміщенні. Відвідувати їх зможуть і люди старше 60 років, адже самоізоляція для них більше не буде обов’язковою. При цьому, заклади мають забезпечити дотримання протиепідемічних заходів.

Дозволять і релігійні заходи. При цьому, між їх учасниками повинно бути 1,5 метра, а в приміщенні можуть перебувати люди у урахування не більше 1 людини на 5 кв.м.

Вже ще обмежена робота закладів оздоровлення та відпочинку дітей. Освітні програми можна акредитувати у дистанційному режимі. У легкових автомобілях зможуть перебувати до 5 осіб.

Читайте також: У МОЗ розповіли, що буде з карантином після 22 червня

Крім того, з 5 червня в країні відновлять внутрішнє авіасполучення. З 15 червня українці зможуть літати закордон.Вернуться назад