DataLife Engine > Главная / Спорт > Знай наших: збірна України U-20 вперше стала чемпіоном світу

Знай наших: збірна України U-20 вперше стала чемпіоном світу

Українська молодіжна збірна з футболу стала чемпіоном Світу серед команд до 20 років.

Про це пише СобКор.

15 червня польської Лодзі пройшов фінальний поєдинок чемпіонату Світу з футболу серед збірних віком до 20 років. Українська молодіжка протистояла одноліткам з Південної Кореї.

У першому таймі наші суперники вийшли вперед після реалізованого пенальті вже на п'ятій хвилині гри. Українські футболісти зібралися, і до перерви зрівняли рахунок. Владислав Супряга точним ударом відновив паритет - 1: 1.

Після відпочинку все той же Владислав Супряга, екс-форвард СК "Дніпро-1", оформив дубль в матчі, вивівши збірну України в лідери - 2: 1. Корейці створили кілька небезпечних моментів, але надійно і впевнено в воротах зіграв колишній голкіпер "Дніпра" Андрій Лунін. Під кінець протистояння Георгій Цітаішвілі видав відмінний забіг і пробив точно в кут воріт противника - 3: 1.

Фінальний свисток зафіксував історичну перемогу молодіжної збірної України - вперше наші футболісти підняли над головою Кубок Світу. Це досягнення на даний момент є найвищим в історії незалежної України. Відзначимо, що в складі нашої молодіжки виступає відразу кілька вихованців футболу Дніпра і Кривого Рогу.