DataLife Engine > Главная / Мир > Заява голови МЗС Литви шокувала дві країни

Заява голови МЗС Литви шокувала дві країни

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус пояснив, чому найближчим часом Грузії та Україні не варто розраховувати на вступ до НАТО.

Про це він заявив 7 серпня під час спільного з главами МЗС Польщі та Латвії дводенного візиту до Грузії, приуроченого до 10-ї річниці від початку російсько-грузинської війни, інформує СобКор.нет.

Говорячи про амбіції Грузії стати членом Північноатлантичного Альянсу, Лінкявічус згадав й про Україну.

Майбутнє (Грузії в НАТО, – ред.) є туманним, але ми закликаємо Грузію послідовно проводити реформи і, коли настане момент політичних рішень, країна буде готова,
– переконаний глава МЗС Литви.

За його словами, не лише Україні, але ще декільком країнам вступити в НАТО можуть завадити розв’язані Росією конфлікти.

"Розв’язані Кремлем територіальні та етнічні конфлікти дуже перешкоджають можливості цих держав (України, Молдови, Вірменії) зблизитися з європейськими економічними та безпековими структурами", – пояснив свою позицію Лінкявічус.

Міністр закордонних справ Литви нагадав, що ще 10 років тому Кремль показав, що підписані Росією домовленості нічого не варті.

"Перебуваючи у Тбілісі, ми нагадуємо світу про сумну дійсність, що протягом десяти років 20% території Грузії, незалежної європейської держави, надалі окуповані, а підписані домовленості з агресором, Росією, не виконуються", – наголосив Лінкявічус.

Читайте також: Витік азоту на Дніпропетровщині: чи є небезпека людям. Фото. ВідеоВернуться назад